Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Rendez-vous, jaké bylo?

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Hanka T. 09. listopad 2005 15:33:50
Mně se na Rendez-vous moc líbilo a jsem moc ráda, že jsem se taky mohla přidat.
Velká poklona domácím, organizátorům i všem zúčastněným za vstřícnost, dobrou náladu a vůbec za to, jak to všechno klapalo, a tomu pro mě doposud nezvyklému počtu tancechtivých za to, s jakým nadšením se do tance vrhali a jak si to užívali. To byl pro mě fakt velký zážitek. Děkuju.
Jinak se omlouvám, že to píšu až teď, ale pořád jsem nějak doufala, že najdu svoje staré heslo, a ono už asi fakt nikde neexistuje. Tak jsem se radši zaregistrovala znova.
RobertW 07. listopad 2005 09:11:57
Jabčo: Rádi založíme tradici, DRC je připraven a pokud se u nás líbilo Čertovi a ostatním, tak hurá.

To cert: No ja, jenomže brňáci jsou plaší, neptají se nevnucují.... ale hodnotí a na akci se docela vyptávali a někteří i litovali, že se nezeptali dříve. Víš ono je trochu problém i v náhledu Brno versus Praha, já rád spolupracuji s kýmkoliv , ale jiní jsou citlivější. Typický příklad je Brno versus Česká asociace šermířů. Diskuse o možné spolupráci s ní se rozeběhla a ustala okamžitě po přečtení členů. Je smůla , že organizace, která se začíná vyvrbovat jako potenciální střecha nad domem šermu, se diskredituje přijetím tak zprofanovaného jedince, jako je Šlapanský. No ale to jen tak na okraj, zatím se shromáždily další ohlasy na turnaj - už mě nutí shánět sportovní čepele a masky, zdá se, že na DRC bude jednou za 14 dní treniínk zaměřený na kontaktní šerm. Jo, chceš ty masky? Fotky mám, ještě jsem nestihl stáhnout do kompu v týdnu ti je pošlu.
Jabčo 03. listopad 2005 14:00:31
Ahojte všetci, podľa mňa bola akcia naozaj fajn. Je veľmi dobré ak vznikne tradcia turnaja aj v Čechách ( ja viem že Brno je na Morave :-) ). Budeme sa aspoň ,ôcť stretávať častejšie a udržiavanie vzájomných cezhraničných kontaktov je len ku prospechu.
cert 03. listopad 2005 11:37:27
RobertW(03. listopad 2005 08:44:10) : Když já už jsem taková bestie:-) Sice nějakou tu akci pořádám, ale zásadně se nevnucuju.Rozhodně byly všude kontakty, telefony a mail adresy a když má někdo zájem tak se snad může zeptat. Rozhodně nás bylo dost na to abychom se slušně pobavili. Navíc jsem si chtěl ověřit jaký bude zájem šermířské veřejnosti a vůbec si ověřit životaschopnost celé myšlenky. Konec konců tato akce rozhodně nemá komerční rozměr. Což ostatně víš sám nejlíp :-)
mracidlo(02. listopad 2005 14:48:59) : Souhlas. Jen mi dopřejte trochu času na rehabilitaci. Doteď jsem se nezastavil:-). Hned na Rendez - vous navázala Helouween párty a navíc sem tam pracuju:-). Alespoň stručnou zprávu napíšu přes week a taky prosím všechny kdo mají nějaké foto a mohou ho dát k dispozici ať se ozvou. Obsáhlejší report by se mi moc líbil, ale ten by měl napsat někdo nezaujatý...
P.S. Díky za Tvůj "zoufalý fatalismus" - nakopl mě k poslednímu vzepětí sil neboť pohled do Tvých krásných očí plných totálního zoufalství jsem nesnesl...
RobertW 03. listopad 2005 08:44:10
Včera na schůzi 1645 jsem zjistil, proč se brňáci dostavili v tak mírném počtu ( hlavně ples) - selhala mailová komunikace a pozvánky na českým šermu nebyly dost jasné co se týče samostatných sekcí - semináře a plesu. Zjišťuji, že s kvalitnější propagací by se asi přiřítilo pár desítek dalších posluchačů a tancechtivců..
mracidlo 02. listopad 2005 14:48:59
Apropo Čerte, nebylo by pěkné vyvěsit sem výsledky turnaje? Ať si vítězové užijí trochu té slávy...
mracidlo 02. listopad 2005 14:41:50
Pro mě nakonec super. Má očekávání byla nesmírná, průběžně odpadávající účastníci mě s blížícím se termínem přiváděli k bodu varu, který v pátek vyvrcholil stavem hlubokého fatalismu. Ale jako v každé pohádce vše nakonec díky obětavosti přátel dobře dopadlo.
Díky že jste to se mnou vydrželi :o))
cert 02. listopad 2005 08:52:55
Pro mě bylo rendez - vous poněkud vyčerpávající, leč úžasné. Díky moc všem kdo se zůčastnili a obrovské a nadšené díky každému kdo přispěl k všeobecné zábavě.
Michal Medvěd 01. listopad 2005 11:43:15
Jen takové: drásá mě, že jsem nezvládl dorazit...
RobertW 01. listopad 2005 09:12:12
O víkendu se v Brně v Domě rytířských ctností uskutečnil nultý ročník Barokního rendez-vous, jaké jsou vaše ohlasy?

webmaster