Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   

Novinky a reportáže
Kalendář akcí - pojistkamascha - 22. říjen 2007 11:34:00
Vážení přátelé serveru Český šerm. Ani nevíte, jak moc mne těší váš stálý zájem o tento tak trochu setrvačností běžící projekt. Ano, setrvačností, neb nejsme štont cokoli udělat pro jeho upgrade, čili zlepšení, automatizaci či tak něco. Sem tam dovalim nějaký ten článek, občas si namaluju impertinentní komix a OBČAS dodatluju do kalendáře pár pozvánek na akce, které nám chodí elektronickou počtou. Nicméně moje časové výdaje jsou nárazové, nemůžu se tomu věnovat děnně, o nastavení automatického vkládání akce nemluvě, to byste museli překecat Štefana, aby to doprogramoval, což moc nevidím...
Často se pak stane, že akce, než je liknavým přístupem administrátorů vložena do kalendáře, je již neaktuální čili proběhlá. Jak se pojistit proti tomu, že by se na tomto serveru vůbec neukázala? Od této chvíle je zde toto auditko!
Pořádáte-li akci, o jejímž konání chtete uvést známost, napište ho tak jako dřív, dojde to mně a Čertovi mejlem. Ale ještě navíc můžete info o akci vložit sem!
Akce se tak ukáže buď v kalendáři, nebo ve zmíněné diskuzi. Píšu záměrně NEBO, protože jakmile akci do kalendáře vložím, odmažu ji odtud. Souhlas? Tak do toho, začíná plesová seźona, pište pozvánky!
Prosím, omlouvám se všem, jejichž akce se zde z důvodů mé časové vytíženosti neobjevily, zejména Martinu Cholinskému za Bílou horu.
  
Fotografie do sekce Letem-netemmascha - 08. prosinec 2006 08:35:00
Dostávají se ke mně občas velmi veselé fotečky, rozhodl jsem se znich občas některé uveřejnit (bez laskavého svolení autorů) a podělit se tak s vámi o nevšední zážitek, které hlubiny šermířského internetu odhalují dychtivému pozorovateli. Fotografie budou zpravidla bez komentáře a diskrétního uvedení zdroje, laskavý čtenář nechť si udělá úsudek sám. Příjemnou zábavu a pokud máte na svém disku nějakou podobně veselou fotografii, neváhejte mi ji zaslat.
  
Zastřelit!!!mascha - 21. srpen 2006 22:44:00
Hrůza! Konečně jsem po neskutečném pracovním vytížení mohl nahlédnout do šermířské schránky a běda! Takových emailů s žádostí o uveřejnění akce! Takže jsem tu nad tím strávil noc, probral to, ty aktuální nacpal do kalendáře, ty prošlé smazal, spálil, popelem hlavu posypal...
Všem, kterým jsme neuveřejnili zaslanou akci se moc a moc hluboce omlouváme, pokusíme se celé zadávání nějak zautomatizovat, aby to mohlo běhat i bez naší aktivní účasti... Snad si Stefan najde chvilku a naprogramuje to... Mimochodem: ani na články a reportáže není čas, nenašel by se nějaký grafoman?
  
Kalendář mohutně aktualizovanýmascha - 22. březen 2005 13:01:00
Konečně se mi podařilo získat trochu času nakrmit a kalendář došlými daty pořádaných akcí. (Zvýrazněné akce doporučuju).
Kalendář přesto není úplný, pořádáte-li akci a nenapíšete nám o ní, nemůže se do kalendáře dostat. Náš kalendář není jen o bitvách, ale i o vystoupeních, setkáních, seminářích, tancovačkách a žranicích. Neváhejte a informujte nás a stále rostoucí počet našich čtenářů o své akci! Stačí poslat email na mascha@ceskyserm.cz
  
Podporujte nás!mascha - 09. březen 2004 14:14:00
ČeskýŠerm.czPokud chcete podpořit náš server, můžete na své stránky umístit naši ikonku. Stačí, když do vložíte následující kód: <a href="http://www.ceskyserm.cz"><img src="http://www.ceskyserm.cz/cs_button.gif" border="0" alt="ČeskýŠerm.cz" height="31" width="88"></a>
  
Delší nefunkčnost - omluvastefan - 30. září 2003 18:42:00
Vážení omlouváme se za delší nedostupnost našich stránek. Prvotním impulsem byla zapomenutá platba za hosting z naší strany a dále to pokračovalo nějakým neidentifikovatelným zdržením na straně hostingu. No nic hlavně že už běžíme :O))
  
Jak dál s českým šermem?cert - 20. únor 2003 21:18:00
Rok se s rokem sešel a přišlo období hodnocení a úvah co a jak dál. Delší dobu dumám kudy a kam vede cestačeského šermu a jak dál . Pro kolik lidí vlastně udržujeme tenhle prostor a nakolik je možnost "vnitrodruhové" komunikace pro šermíře důležitá?
 přečteno: 16265, hodnocení: 3, hodnotilo: 24062
Přidávání akcí do kalendářestefan - 12. březen 2002 00:00:00
Protože se objevilo mnoho dotazů na přidávání akcí do našeho kalendáře, rozhodl jsem se uveřejnit krátký návod jak dostat vaší akci do našeho kalendáře nebo jak upravit nějaký údaj o vaší akce který není aktuální.
 přečteno: 56184, hodnocení: 3, hodnotilo: 66645
změnystefan - 08. únor 2002 00:00:00
Jak jsem slíbil tak jsem i udělal a nová verze je na světě. Co dodat, snad jen díky za váš zájem.
  
Chystané novinkystefan - 05. únor 2002 00:00:00
Server bohužel stále ještě není ve stavu v jakém ho chceme mít. Stále na tom pracuji a blíží se předvedení výsledků. Někdy kolem půlnoci 20.2.2002 nahraju na server novou verzi. Takže se těšte :O)) krátký seznam novinek v detailu článku.
 přečteno: 18939, hodnocení: 3, hodnotilo: 27543
Vysvětlení stavu serverustefan - 26. leden 2002 00:00:00
Vážení návštěvníci, z důvodu mého stěhování (znáte to tuny krabic a tak :O))) se mi nějak nedostávalo času na práci na serveru.
 přečteno: 18790, hodnocení: 3, hodnotilo: 26884
 
webmaster