Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Začátek šermu

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
armani1 09. září 2016 13:00:18
Jsme nejlepší výrobci kvalitních dokumentu s více než 12 milionu z našich dokumentech cirkulující v celém svete.
Nabízíme pouze originální kvalitní pasy true a false, ridicské prukazy, identifikacní karty, razítka a jiné produkty pro radu zemí, jako je: USA , Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Nemecko, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španelsko, Velká Británie. Tento seznam není úplný.

Pro další informace a objednejte si, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní e-mail: Mallekgumez@yahoo.com

General Support: Mallekgumez@yahoo.com

Skype: del.luka1

Tel: 000237676392671

neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volejte kdykoliv.

Klícová slova:

koupit USA (Spojené státy) pasy,
koupit australské pasy,
koupit Belgie pasy,
koupit (Brazílie) brazilské pasy,
koupit kanadské (Kanada) pasy,
koupit finských (Finsko) pasy,
koupit francouzština (Francie) pasy,
koupit (Nemecko) nemecký pas,
koupit holandské (Nizozemsko / Holandsko) pasy,
koupit pasy z Izraele,
koupit UK (Spojené království) pasy,
koupit španelština (Španelsko) pasy,
koupit (Mexiko) mexické pasy,
koupit jihoafrických pasy.
koupit australské ridicské prukazy,
koupit falešný kanadské ridicské prukazy,
koupit francouzské licence falešný ridice (Francie),
koupit Dutch (Nizozemsko / Holandsko) ridicský prukaz,
koupit UK (Spojené království) ridicské prukazy,
koupit diplomatické pasy,
koupit USA (Spojené státy) pasy,
koupit australské pasy,
koupit falešný pasy Belgie,
koupit (Brazílie) brazilské pasy,
koupit kanadské (Kanada) pasy,
koupit finských (Finsko) pasy,
koupit nemcina (Nemecko) pasy,
koupit holandské (Nizozemsko / Holandsko) pasy,
koupit pasy z Izraele,
koupit UK (Spojené království) pasy,
koupit španelština (Španelsko) pasy,
koupit (Mexiko) mexické pasy,
koupit jihoafrických pasy.
koupit ridicských prukazu Austrálii,
Kanadské ridicských prukazu nákup,
koupit francouzština (Francie) ridicské prukazy,
koupit Dutch (Nizozemsko / Holandsko) ridicský prukaz,
koupit nemcina (Nemecko) ridicské prukazy,
koupit UK (Spojené království) ridicské prukazy,
koupit diplomatické pasy,
koupit maskovací pasy,
Duplikáty koupit pas,
false USA (Spojené státy americké) pasy na prodej,
falešné australské pasy na prodej,
falešné pasy z Belgie na prodej
falešné brazilské (Brazílie) pasy na prodej,
Koupit, nízké, padelání, falešný pas, cestovní pas, obcanský prukaz, karty, Velká Británie, prodej, online kanadský, britský novinku falešné italské doklady, Malajci, Australané, false, americtí, identita, identifikace, ridicský prukaz , bydlište, povolení, pocet sociálního falešného soukromé identifikacní pojištení cestovní pas, volný falešným pasem, krádeží identity, padelání, novinka, maskování, pas, anonymní pojištení, cestování ,,, boje proti terorismu, mezinárodní, offshore bankovnictví , id, ridicka, ridicu, licence, instantní, on-line, prodej, levné velkoobchod, nová identita, za druhé, obcanství, identita, identifikace, dokumentace, diplomatických, národnostní puvod, jak, kde, dostat, dostat se, koupit , koupit, udelat, vytvorit pas, ID, USA Britský Honduras, Velká Británie, USA, USA, Kanada, kanadský, International, Visa, švýcarský, karty, ID, dokumenty, získat víza, karty, cizí.
ingwe 10. srpen 2016 13:30:40
V pohodě. Možná bych to na Vašem místě udělal opačně, že bych nejdříve jel na nějaký seminář základů a s tím si pak hrál doma a piloval to. Když začnete sami a pak někam pojedete, zjistíte (možná, můj názor), že naopak by to bývalo bylo lepší. Ale chápu vaše potíže s časem. S tím bojujeme všichni.

Pokud se někdy vypravíte do Prahy na nějaký seminář Digladioru, určitě se uvidíme ;-) A pro inspiraci, letos k nám na semináře začali jezdit lidi z Rožnova p. R. Ti to mají ještě kousek dál :-)

Poslední věc, co se plastových mečů týče, my je nakupujeme v Británii. Vychází to asi na 1400,- za jeden při větší objednávce a zatím s nimi máme jen pozitivní zkušenosti. Kov je kov, ale na lehký sparring jen s maskou a rukavicemi se dají dobře použít. Odkaz na ně: www.theknightshop.com...

Tak ať se vám to daří rozjet!
Hellequin  10. srpen 2016 12:26:11
Díky za informace. Určitě chci jezdit i na víkendové akce pač je mi jasné, že chyby budeme dělat a jak jsi řekl video ani knížka mě za to nespráská. Moje vize je že začátek začneme s nějakým cvičným mečem plast, dřevo ať se naučíme přibližně jak se meč drží jak dát nohy atd… Pak bych se chtěl určitě někde zastavit a nechat se opravit od někoho kdo to umí. Ale jak jsem řekl u nás je největší problém čas a časová koordinace… zatím dík mám toho teď dost na zkoumání. doufám že se někde potkáme ať můžu za ochotu poděkovat osobně.
ingwe 10. srpen 2016 11:23:34
Hellequin (10. srpen 2016 10:13:59) : A konec konců ani k nám do Prahy to od vás není vlakem taková tragédie. Víkendové semináře bývají poměrně často, stačí sledovat internetové a facebookové stránky jednotlivých škol ;-)
ingwe 10. srpen 2016 11:12:42
Hellequin (10. srpen 2016 10:13:59) : Ahoj, tak to vám nezávidím, začínat samotní podle knih nebo videí je těžká věc. Ale co se dá dělat, někde možnosti pravidelné výuky prostě nejsou. Pokud vám jde o boj dlouhým mečem (Langschwert) beze zbroje (Blosfechten), máte štěstí v neštěstí, protože k tomu existuje bohatá literatura, z velké části stáhnutelná z internetu. Doporučím vám především překlady dobových traktátů o šermu z pera Martina Fabiana. Najdete je ke stažení na adrese sermiari.sk... - je jich tam požehnaně a překlady to jsou z mého pohledu velmi kvalitní.

Také je tu možnost zakoupit za pár stovek překlad díla Joachym Meyer: Šerm mečem od Petra Matouška. Bývá v každém větším knihkupectví. O něco lepší mi přijde překladatelský styl Martina Fabiana, ale i toto je rozhodně chvályhodný počin.

Pokud ovšem někdo z vás umí německy a trochu se začte do té staré němčiny, je dobré překlady vždy konfrontovat s originály. Některá místa umožňují vícero způsobů překladu a překladatelé na to ne vždy upozorňují. A přitom to může pořádně zamíchat s rekonstruovanou technikou (např. "versetzt her das mit sterck" lze přeložit jako "brání-li se tomu silně", ale také jako "brání-li se tomu hrubým". Technika pak někdy vypadá docela jinak v podání odlišných interpretací.

Mohu vám taky pro cvičení úplných základů doporučit videoblog "Rukověť moderního fechtera" školy Digladior. Najdete tam popis úplných základů - krok, sek atd. Najdete ji na youtubu: www.youtube.com...

Ale hlavně tu musím napsat, že pokud to myslíte vážně, měli byste alespoň občas zajet na nějaký víkendový seminář. Sami bez učitele budete dělat chyby, které vám knihy ani videa neopraví... Máte to blízko Olomouc, Brno, Ostravu, tak to zkuste! Držím palce.
Hellequin  10. srpen 2016 10:13:59
Zdravím

S pár kamarády by jsme chtěli začít dělat historický šerm. Primárně šerm obouručním mečem postupem času pravděpodobně něco dalšího. Problém je v tom, že všechny školy šermu máme poměrně daleko jsme z Hranic na Moravě takže nejbližší je asi Olomouc cca 50km. K tomu připočtu různé pracovní doby, takže nějaké časté dojíždění není moc reálné. Spíš něco takového, že dneska se domluvíme, že všichni máme čas tak jdeme. Takže se to chceme zkusit naučit svépomocí s tím, že by jsme se popřípadě s někým domluvili na individuální tréninky. Aby nám opravil ty největší chyby a řekl co a jak. Ale chtěl bych se zeptat jestli by jste mi někdo nemohl doporučit nějakou literaturu, popřípadě prodat pač celistvých souborů jsem moc nenašel. A míchat to z kousků když šermu zatím moc nerozumím to není nejlepší nápad. Popřípadě jestli je někdo v dosahu ochotný nás tu a tam něco naučit.

Díky za odpověď.

webmaster