Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Keltové - Havlíčkův Brod - Jihlava

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Granad 12. červen 2013 08:49:21
Ahoj. V jihlavě je aktuálně Josif u které vím že RS dělá (nevím jakou dobu, místo takže proto to nazývám RS ) S tím že se věnuje a trénuje na bitvu národů .
Pravidleně v Heralticích ( kousek od jihlavy) pořádáme workshopy kde trenujeme full contact boj . pokud máš rád násilí ve zbroji a nebojíš se dát či chytnou nějakou tu ránu tak je bitva národů pro Tebe jako dělaná . Sice, jedná se pouze o bojový sport, nikoli rekonstrukci historie kterou ty pravděpodobně vyhledáváš, nicméně, pokud se domluvíš s klukama, můžeš trenovat aspoň fyzičku, reflexy a a nějakou tu techniku boje . Určitě nebudou proti. Více najdeš na www.battleoffthenations.cz , pokud budeš mít otázky týkající se bitvy národů či workshopu v Heralticích , klidně se na mě obrať , nejlépe facebook ( granad de bill) nebo mail dymanus.marti(pečenáč)email.cz . Rád ti odpovím na všechny dotazy případně po domlubvě předám kontakt na lidi kolem jihlavy . Přídám ti sem nějaké videa zbitvy národů
www.youtube.com...

www.youtube.com...

www.youtube.com...
Rádi tě mezi sebou uvítáme.
Saturax 11. červen 2013 18:24:18
Ahoj, zdar či dia duit

obracím se na tyto stránky a hledám všechny z Havlíčkova Brodu, Jihlavy a přilehlého okolí, kteří mají zájem si zabojovat, zašermovat nebo pravidelně trénovat. Rád bych se věnoval době Halštatsko-laténské nebo jednoduše keltské. Nicméně vzhledem k tomu že takových lidí je málo a kor ve zmíněné oblasti. Rád byl oslovil i všechny vikingy, germány, velkomoravany. Nejsem úplný nováček, nějaký čas jsem působil ve skupině historického šermu, která se zabývala dobou templářů a rané gotiky. Mám i nějaké vybavení na půjčení, pokud by měl zájem i někdo úplně nepolíbený. Zatím se nehodlám vrhat do nějakého zakládání skupiny, i když by tam samozřejmě ambice byly, spíš bych rád osondoval kolik a jestli vůbec se nějaký takový nadšenec v okolí skrývá. Závěrem snad jen tak dodám, že mi jde hlavně o boj, vojenství a historii jako takovou, nejde mi o pořádání závodů v chlastu s mečem u pasu...:)

Můžete mě kontaktovat zde na fóru, popřípadě E-mail: Garrett2@seznam.cz, facebook: Honza Šolc, mobil: 608 854 445

Budu se těšit....

webmaster