Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Malešov

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Malessow 13. říjen 2003 12:41:55
Wothan(13. October 2003 08:57:03) : Podívej se na korouhev.scherm.cz tame je pár obrázků. Zrovna ovšem moje fotka není tak úplně echt a to z důvodu scénáře, kde mě překvapivý útok zachytil pouze v prošívanici a překotné nasazení zbroje se tak úplně nezdařilo, takže to mám na sobě takové celé pokroucené...No, zase ale lepší, než kdyby "překvapivý" útok byl očekáván partou naplno vyzbrojených obránců. Jako že "... pán tvrze vyskočil od nedělního oběda a plně oděn ve zbroji, kterou nasazoval už po ranní modlitbě, se zřítil ze schodů rovnou na bojiště..."
Venca 13. říjen 2003 08:52:39
Tato akce byla vážně super! Moc se mi to líbylo. Obvzlášt ta hostina večer pro šermíře.Jinak si myslím že ceny nebyly tak hrozny.Akorad škoda že v bitvě nebylo víc místa, v některých chvílích sem měl važně strach, abych se svou sudlicí někoho z divaku netrefil
hawkwind 16. září 2003 22:09:20
Pivo za 13, ale tři deci nejlevnější limonády ze sámošky za 20,- a 0,5 totéž za 30,- mi přijde docela dost. Jinak jak už jsem říkal se mi akce velmi líbila. Také bych chtěl vyzdvihnout večerní vystoupení - i to se mi líbilo.
Johny Sipkos 12. září 2003 15:48:09
Akce, dle mého názoru, splnila svůj účel. Inspirace na další rok bylo okolo dosti. Stále je samozřejmě co zlepšovat a příští rok to bude jen lepší. Děkujeme Korouhvi za báječnou akci!!!!!!
Malessow 11. září 2003 13:41:56
Zdravím, přátelé! Díky ještě jednou za účast i snahu během vystoupení i bitvy! Z akce mám velmi dobrý dojem, ač jsem byl nervózní jako pes... Pár mých dojmů a odpovědí z pohledu organizátorů.
Co se týče kostýmů, tak souhlasím. Snažili jsme se být velmi vybíraví co se účastníků týče, ale těch dobově věrně vybavených je prozatím strašně málo. Proto jsme velmi zdůrazňovali, že tato akce měla být inspirací a výměnou názorů Příští rok budeme striktnější a doufáme, že přibude těch, kteří na kostýmech zapracují.
K cenám na baru. Asi se zmiňujete o medovině, jejíž cena byla během dne vyšší, pak byla snížena. Je to částečně moje vina. Medovinu jsme kupoval v Praze, neměl jsem čas shánět jinou kvůli práci na tvrzi. Nákupní ceny byly vysoké. S provozním baru jsme se dohodli na vyšších cenách během dne pro návštěvníky, protože akce byla kompletně financována z mé kapsy a kvůli neúspěchu dohody s obcí o vstupném jen z dobrovolného vstupného. Jenže ty ceny se pak nesnížily ani večer, dokud mě na to někdo neupozornil. Moc se za to všem omlouvám.
Pivo za 13 a guláš za 30 snad nebyly tak hrozné... Další připomínky k těmto věcem mi, prosím, zašlete, abychom se mohli na příště poučit. Jen bych chtěl ještě říct, aby nezačaly kolovat nějaké řeči, že z té hospody jsme neměli nic...
K vajglům. Souhlasím velmi silně, navíc jsem nakonec ty vajgly sbíral ráno já ještě s jedním člověkem. Příště budu razantnější (a navíc vymyslím "dobový" popelník)

No, teď nevím, co ještě napsat, tak zareaguji později...
Mrkvoslav 11. září 2003 11:03:04
Fotky budou, přátelé, jen chvilku strpení - objeví se jak na stránkách krouhve, tak na www.malesov.cz...
hawkwind 09. září 2003 23:57:55
Co se mě týče jedna z nejlepších akcí sezóny. Střílení přes den s Hladousem super (omlouvám se za prostřelenou sít´). Velmi jsem se pobavil při vystoupení Bravusu "Ta chvilka už nás nezabije". Byl jsem trochu sklamaný z přístupu některých lidí ke kostýmům, nicméně bylo jich pomálu a doufám, že se to bude postupně zlepšovat s dalšími ročníky. Prostředí tvrze je výborné a má skvělou atmosféru. Koncert Krless nedokážu ocenit, ale ohlasy byly všeobecně příznivé. Samotná bitevní inscenace byla pěkná, nicméně rozčlenění akce do prostoru, které zřejmě bylo atraktivní pro diváky, na mě působilo roztříštěným dojmem. Také pokud už jsou k dispozici tyčovky, dala by se z nich postavit nějaká řada. Jinak nápady pro bitvu O.K.. Večerní zábava super, vzhledem k tomu, že jsm slavil narozeniny, jsem se docela upravil, ale ne do bezvědomí :-) Dvě negativa - ceny v baru ve tvrzi byly spíš ekvivalentem loupežného přepadení. Druhé vajgle everywhere - ti kteří kouříte, nemusíte házet ty nedopalky kolem, obzvlášt´ když na to Ondra upozornoval předem, nehledě na to, že ostatním kazíte dojem z prostředí.
Šulda 09. září 2003 12:30:50
Neodpustím si pochvalu pořadatelům, super akce, jen tak dál !!!!!
Mrkvoslav 09. září 2003 11:16:05
Přátelé,
nultý ročník dobývání Malešova je za námi. Zajímaly by nás tedy ohlasy účastníků i diváků. Jistě je co zlepšovat, takže pište, ať se máme čím řídit při přípravě ročníku následujícího. Uvítáme konstruktivní kritiku, avšak mějte na paměti i heslo Korouhve: "Pochlebuj a bude ti pochlebováno" :)

webmaster