Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   

Pozvěte půvabnou La Grace na panáka!!! 30. říjen 2012 14:07:00
 
Dámy a pánové, níže najdete prosbu o pomoc při záchraně La Grace. A já Vás prosím, pozvěte půvabou La Grace na panáka. Prostě obětujme jednoho panáka, každý to co pije, někdo rum, někdo francouzský koňak a přispějte na její záchranu. Teď jde především o čas, každá koruna se hodí, protože než se pojišťovna rozhoupá může být pozdě.

Vážení příznivci lodi La Grace!

Jak již s největší pravděpodobností víte, najela La Grace v noci z 25.10 na 26.10. u španělského města Marbella na mělčinu a ztroskotala. Stalo se to při nočním kotvení. Kotva v noci za silného větru povolila a poté, co selhal motor, narazila Grace zádí na mělčinu. Tím přišla i o kormidlo a stala se zcela neovladatelnou. Vítr a vlny ji pak nahnaly na 1,5 m mělčinu, kde doposud leží na boku a přes poškozený trup nabírá vodu a písek.

Na místě je Pepa Dvorský, Petr Scheirich, Vilém Pavlica a někteří další a snaží se zorganizovat její záchranu, která, byť komplikovaná, je stále možná. Do cesty záchrany La Grace se ale kromě živlů postavily i španělské zákony. Podle nich musí být loď zachráněna do patnácti dnů od dne ztroskotání, jinak propadne místním úřadům!
A vzhledem k tomu, že pojišťovna (mimochodem Španělská!) zaujala velice laxní přístup, a se záchranou je třeba neprodleně začít, vyzýváme všechny členy klubu a všechny příznivce LaGrace:

Zachraňte ztroskotanou La Grace!!!

Peníze a čas jsou klíčové.

Pomozte v této krizové situaci plachetnici La Grace, lodi, která nejednomu z vás přinesla radost a nádherné zážitky.
Pomozte formou mimořádného klubového příspěvku nebo formou daru. Peníze můžete poslat na účet klubu La Grace 240290748/0300. Do zprávy pro příjemce vždy uveďte své jméno. Jako variabilní symbol napište 26102012
Získejte co nejvíce dalších příznivců!. Zachraňte naši La Grace.

Postup:
1. Vzhledem k tomu, že ve stanovách klubu La Grace je uveden minimální příspěvek 500 Kč, jste-li členem klubu, zašlete libovolnou částku dle uvážení, nejméně však zmíněných 500 korun na výše uvedený účet La Grace.
2. Přispět lze i formou daru, což je možnost pro nečleny klubu, firmy, případně i pro členy klubu, kteří by chtěli dar daňově odečíst na základě darovací smlouvy. V tomto případě kontaktujte Lucii na lucie@ifp-publishing.cz,
3. Snažte se získat co nejvíce dalších příznivců nebo členů klubu. Zájemcům vysvětlete situaci, která je velice vážná.

Zůstatky na účtu budeme průběžně zveřejňovat, abychom všichni měli přehled o výši finančních prostředků.

Musíme to dokázat, musíme La Grace zachránit!!! SDÍLEJTE MEZI CO NEJVÍCE PŘÁTEL!!!

Kontaktní osoby: Dan Rosecký (Dan@lagrace.cz), Lucie Forštová (Lucie@ifp-publishing.cz), Iva Endrychová (ivana.endrychova@gmail.com), Jaroslav Foršt (jaroslav@ifp-publishing.cz).
Informace: facebook - skupina La Grace, stálé informace na www.krasajachtingu.cz

a www.lagrace.cz
 
Hodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 (známky jako ve škole)
zpět
webmaster