Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> EQUITES

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
lencera 30. duben 2005 23:47:39
Pane Sladký,ujišťuji Vás,že německy mluvící paní velice dobře znám a šokuje mě,že se s ní dal dohromady pan Dočkal,jestliže ano,pak můžete očekávat ještě mnoho takových ,,překvapení",hlavně co se týka spolupráce se zahraničními klienty.tady v Čechách má paní zákaz podnikání a je ,,známá",takže jí to tak lehce neprochází jak v německu.
Přeji pevné nervy.
S pozdravem-Monika Huptychová
EQUITES 28. duben 2005 09:55:50
Vážení kolegové šermíři,

Chtěl bych tímto uvědomit celé šermířské společenství na fakt, že jsou bohužel mezi námi i tací, kteří nerespektují zdravou rivalitu a konkurenceschopnost a sníží se i k tomu, že se pořadateli nabízí s tím, že skupina která k němu jezdí ( v tomto případě 12 let ) již neexistuje, že se rozpadla a nabízí své služby. (jak krátkozraké !!!) Udivuje mě, že se německy mluvící paní nechá najmout od tohoto pána a podává lživé informace úzce související s paragrafem …….. o nekalé soutěži. Bohužel to není jen moje zkušenost, tak za všechny poškozené apleluji na opravdovou obezřetnost. Všechny tyto shora uvedená fakta mohu pravdivě všem zájemcům doložit.
Předpokládám totiž, že pan Dočkal, jak již v minulosti předvedl vše otočí a zapře, otatně za tyto a jiné skutečnosti byl vyloučen z asociace šermířů 12.12.2004. Pan Dočkal po několika letech neplodné šermířské činnosti své původní skupiny Armiger chtěl přeskočit čas, a tak ještě za své řadové existence u skupiny Equites, si nechal zaregistrovat ochrannou známku na toto jméno (Equites) a teď všem tvrdí, že on je Equites s více jak třicetiletou tradicí. Bohudík zůstane faktem, že původní a pravá Equites je specifická a v mnoha prioritách nezaměnitelná.
Nikdy bych se neuchýlil k takovýmto opatřením, ale bohudíky většina zahraničních pořadatelů a partnerů je již informována o praktikách pana Dočkala a jeho „údajné skupině“. (upřímně lituji všechny jeho členy jestli vlastně vědí kdo jsou). Já jsem byl vždy hrdý na to, co jsem dokázal a ne na to, co někdo o mě napsal.
Všem přeji do dalších let hodně zdraví a ještě více šermířských aktivit.


Za agenturu a skupinu Equites
Sladký Jiří

webmaster