Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> SHŠ REGO organizuje brannou hotovost (30tka.)

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Jeroným 06. září 2005 09:52:48
Hotovost se rozběhla trochu jinak, než jak bylo naznačeno na našich internetových stránkách. Jelikož bitvy nejsou hlavní částí našich aktivit (účastníme se do roka cca 2 - 3), nebyla hotovost pro jiné šermíře příliš atraktivní a spolupráce se vzdálenými zase pro nás výhodná. Rozhodli jsme se proto hotovost přebudovat v jakousi záložní součást naší skupiny, složenou z bývalých členů, či příznivců, kteří aktivně nevystupují. V tomto směru hotovost funguje dobře (maximání počet v jedné akci 17 osob) a v letošním roce se zůčastnila bitev v Kolíně, Frýdlantě, Vrchlabí a slavností v Chebu. Stala se tedy funkční složkou uvnitře skupiny a na venek se prezentuje stále jako Rego, proto o ní možná příliš neslyšíte. To neznamená, že je uzavřena šermířům z jiných skupin, pokud budou ovšem sami aktivně chtít.
Puskin 09. srpen 2004 00:57:33
Uz mate nejake uspechy? Mrknete na www.altblau.cz a zkuste nas dohnat!!!! Omlouvam se za reklamu, ale fascinuji mne snahy kohokoli, ktery nahodi vizi a tim to skonci. Ono to neni o tom jen neco vymylset, ale v dalsi fazi i vybudovat. Druha faze je tezsi a slozitejsi. To uz se nikomu nechce, pokud to nejde samo. A samo to nikdy nejde´!!! Altblau regiment to zatim zvlada, a myslim si, ze se zatim dari. Ale chce to usili, snahu, koordinaci, vedeni, veleni, jasne mantinely, pozadavky ... a lidi. Ale i ty je potreba sehnat, presvedcit o veci a udrzet v tempu. Tempu vystorjovani, ujednocovani vystroje, koordinaci terminu, ... . Vitam podobne jednotky, ne jen zminku o tom, ze by nekdo nejakou chtel udelat. Udelejte ji!!!
cyr 20. červen 2004 21:42:24
tak jsem se těšil,že už tady bude probíhat živá debata a koukám ,jsem jeden z prvních,
alistaire 28. duben 2004 18:11:19
viz Maschův článek a rego.brbla.net...

To mě zajímá, jakým způsobem bude hotovost pojata? Z www stránek jsem dostatečně nepochopil záměry, tudíž jsem napsal dotazovací e-mail, a tady očekávám diskusi.

webmaster