Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Účast na bitvě jako nečlen SHŠ

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Puskin 09. srpen 2004 01:08:30
A pridat se, byt jako externista, ke skupine jiz existujici a funfujici, ktera je ve vseobecnem povedomi v pohode. To by bylo reseni, ne? Pokud je tedy potreba toto reseni hledat. Jak pise Masha, musis se chovat jako normalne premyslejici bytost, ne debil. Pokud te poradatel vezme a udelas pruser, neskrtnes si priste, stejne jako Rotyka (30ka) v Rajhrade, Dobrouci, ... a jinde. Nejde o neznameho jednotlivce, ale steje tak i o neznamou skupinu. U nas na bitve jich neznamych bylo vic ale jen vyse zminovani do dalsiho rocniku neprosli.

Reakce nebyla o neznamem jednotlivci, ale o neznamych ucinkujicich.
Rekrut 21. duben 2004 20:21:59
Mě šlo spíše o případ, kdy se skupina rozpadla a pár bývalých členů by se občas zůčastnilo nějaké té bitvy a v poslední době se údajně dívají organizátoři na bezprizorní účastníky dost skepticky. Tak jsem chtěl vědět co je na tom pravdy čili jestli má cenu zakládat jenom kvuli tomu novou skupinu (navíc v cca 3 lidech bez zájmu dělat nějaká vystoupení)
maser 21. duben 2004 18:14:17
mno, pokud já vím, tak na bitvy co jezdím vždy požadujou nahlášení u pořadatelů, popřípadě podepsat pravidla. Tudíž si to hlídají. Otázka je, když se někdo cizí připraví v postraní a pak naběhne na bitvu a po ní zdrhne.
Pogik 21. duben 2004 16:22:47
Sice to není můj případ, ale myslím, že to není nejšťasnější nápad, jít do bitvy sám za sebe!!!Znám i takové, ale ti už jsou v široké podvědomí, ale dne snad každý je v nějakém sdružení či skupině, takže to nemůže být ani takový problém!!!Pravdou je to, že si takový člověk jede na vlastní triko a když ho někdo na bitvu pro zvané pozve, tak proč ne!!!Ale tady jde spíš o tynadšence, kteří nic neumí a nikoho neznají!!!
mascha 21. duben 2004 15:43:26
tak třeba moje skupina na bitvy nejezdí, takže objíždím akce většinou sám. nemusíš někoho znát, ale chovat se s mozkem v hlavě. časem se seznámíš. pokud nemáš pozvánku, kontaktuješ příslušnou osobu z kalenčáře a seznamu akcí a věřím, že se rozumní lidé vždy dohodnou.
ovšem pokud poptom uděláš průser, věř, že se to rozkřikne i mezi ostatní a už si moc neškrtneš.
black 21. duben 2004 14:50:34
Nečlenové skupin a jedinci na bitvě v bitvě?? Odstup satane. :((((
Rekrut 20. duben 2004 20:16:39
Zajímalo by mě, jak se v posledné době dívají organizátoři různých bitev a podobných akcí na účast lidí nenáležících k žádné skupině či organizaci. Např. v případě nějaké nehody, nevhodného chování daného jedince - pokud je to člen nějaké skupiny je to (hlavně v případě známých skupin a sdružení) určitá záruka chování. Pak jsou také akce na pozvání, kam se osamocený jedinec nemající známé mezi organizátory asi nedostane. Jsou nečlenové na vašich akcích vítáni nebo je tam naopak nechcete ? Jinak díky za případné odpovědi

webmaster