Sledujte také :  Hosting Onlio, a.s. |
 logo český šerm
   | uživatel :guest | zaregistrovat | přihlásit |
   
Aktuální diskuse
FOTKY Z BITEV a jiných šermířských akcí....
(celkem 2044 ) 2044 nových
Dům rytířských ctností kalendář akcí
(celkem 1 ) 1 nový
Vikingové na severu Čech?
(celkem 3 ) 3 nové
Digladior otevírá pobočku v Mladé Boleslavi
(celkem 2 ) 2 nové
Bitva SOEST 2019 2.-4.8.2019
(celkem 3 ) 3 nové
SHŠ Drago - nesmazatelná verze :)
(celkem 26 ) 26 nových
Kornet Moravia šerm Uherské Hradiště
(celkem 1 ) 1 nový
Zbraně do zahraničí
(celkem 1 ) 1 nový
Prodám paví pera
(celkem 3 ) 3 nové
Litoměřické vinobraní 2018
(celkem 1 ) 1 nový

seznam témat -> Nové knihy

Pokud chcete přidat nový příspěvek musíte být zaregistrován  | nové zprávy : nahoru
Olaff 09. říjen 2012 16:42:24
Sice to nie je kniha, ale kedze najst tu adekvatnu temu je umenie, prdnem to sem, aspon na nejaky cas:

www.mortaigne.com...

LosPedros 09. říjen 2012 14:07:37
Ahoj,

s menším spožděním jsem si všiml téhle nabídky. Je nějaká možnost knihy někde, koupit, půjčit, prohlédnout nebo poslat poštou? Jsem z Ostravy. Poštovné bych si i zaplatil, ale před tím bych se rád seznámil s obsahem, nebo si přečetl nějaké reference, ať nekupuju zajíce v pytli. Můžu dostat prosím nějaké info na mail: los.pedros(zavináč)email.cz
Mysak 25. září 2012 23:56:32
Ahoj všem,
doufám, že to nebude bráno jako spam, ale myslím, že nové věci je dobré ze začátku trochu podpořit. Přináším vám tímto náhled na dva nové počiny z dílny občanského sdružení IDZ - tedy Iniciativy pro děčínský zámek.

Prvním jsou Hrady na hranici - Čechy a Sasko
Kniha je věnována českým hradům a ostatním fortifikacím v Sasku a Saským v Čechách, tedy na obou stranách česko-saské hranice. Byla vydána u příležitosti 550. výročí podepsání tzv. Chebské smlouvy, která je od roku 1459 v podstatě platná až do současnosti. Na publikaci spolupracovali i němečtí badatelé a proto je kniha rozdělena na plovinu, kdy českou stranu zastupuje 30 hesel z Ústekého kraje a 27 hesel patří saské straně. Kniha je tím pádem dostupná i v německé mutaci.
kukmil.rajce.idnes.cz...

Druhým je grafická novela Vartenberk - chcete-li komiks o Janu z Vartenberka. Více než tři roky práce Štěpána Janíka, který vytvořil v Čechách nový rozměr historického komisku, postavený na příběhu z regionální historie. V našem případě jde ale i o trochu nezvyklý pohled na české události 15. století, které ovlivnili celou Evropu. Tento úvodní díl má mnoho zajímavých informací pro zájemce o historii. Rekonstrukce hradu v Děčíně, Blanska, Střekova - klášter v Teplicích.
Celý příběh je hrubě vymyšlen na řadu let dopředu, vydání dalšího dílu je podmíněno zájmem "čtenářů". Jsem zvědav, jak se Vám bude náš komiks líbit.
kukmil.rajce.idnes.cz...

Obě záležitosti si budete moci prohlédnout, případně zakoupit tento weekend na Svatováclavských střeleckých slavnostech v Českém Brodě. Ptejte se po Myšákovi z Impudilinu, nebo přes Bróžu. Případně pište sem.
Myšákwebmaster